Súťažte o detskú knihu S deťmi sa dá dohodnúť od Daniela Heviera

Kniha: S deťmi sa dá dohodnúť
Daniel Hevier - S deťmi sa dá dohodnúť

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí vám Pravda.sk prináša súťaž o 10 ks jedinečných kníh Daniela Heviera.

Kniha pre malých čitateľov so pútavým názvom S deťmi sa dá dohodnúť obsahuje 600 + 6 básničiek známeho slovenského spisovateľa, ktorý okrem množstva vlastných ilustrácií prináša reprezentatívny výber doterajšej básnickej tvorby pre deti. Kniha vychádza pri príležitosti jeho 60. narodenín.

Publikácia je vhodná aj pre školy, školské kluby a knižnice, pre dramatické krúžky aj prípravu recitátorov. Dospelí tu určite nájdu mnohé obľúbené verše z detstva, ktoré možno aj sami recitovali.

Teraz aj ich deti budú môcť objaviť ten čarovný svet fantázie, hry slov, nápaditých obrazov, rytmu jazyka, poézie i humoru. Zaujímavosťou tejto knihy je, že niektoré básničky si môžu čitatelia pozrieť aj na videách v autorovom vlastnom podaní. Stačí vnútri knižky nájsť a „odkliať“ zopár QR kódov…

Túto publikáciu môžete teraz získať aj vy. Odpovedzte do 25. 5. 2016 do polnoci na jednoduchú otázku a hrajte o jednu z 10 kníh S deťmi sa dohodnúť.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.

Výhercovia

A. Kačmárová, Bardejov; M. Tormová, Snina; M. Szaloová, Trnava; S. Kristová, Nováky; J. Stejskal, Nováky; F. Rusiňák, Nová Polianka; Z. Slahučková, Dubnica nad Váhom; A. Vlková, Trenčianska Turná; J. Raninecová, Tovarníky; P. Cavar, Hnúšťa

Podmienky: Podmienkou zaradenia do súťaže je správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno, Mesto - obec, email alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz a svojou účasťou súhlasí so spracovaním osobných údajov.

Účastník súťaže/dotknutá osoba berie na vedomie a udeľuje spoločnosti P E R E X , a. s., so sídlom Trnavská cesta 39/A, Bratislava, IČO: 00 685 313 (v texte tiež ako „P E R E X“ alebo „usporiadateľ“) v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej tiež „zákon“) súhlas so spracúvaním v tomto formulári poskytnutých osobných údajov účastníka hry/dotknutej osoby na uvedené účely. Každý účastník vyplnením a odoslaním webového formulára súhlasí s tým, že bude zaradený do databázy usporiadateľa súťaže. Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a za účelom zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X. Usporiadateľ bude s nimi zaobchádzať maximálne dôverne a osobné údaje poskytnuté usporiadateľovi môžu byť poskytnuté len spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry.

Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:

1. a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313,
  2. b) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže
  3. c) zoznam osobných údajov:
    • meno a priezvisko
    • mesto / obec
    • e-mailová adresa alebo telefón
  4. d) doplňujúce informácie:
    • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
    • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťaž. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
    • tretie strany: usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry,
    • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk,
    • forma zverejnenia: usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk len osobné údaje výhercov,
    • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X , a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X , a.s..

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené. Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.