Monika Šagátová: Ukáže vysvedčenia raz svojim deťom?

Predstaviteľka Hany v seriáli Divoké kone hovorí, že zlá študentka nebola.

17.09.2015 06:00
Monika Šagátová Foto:
Monika Šagátová ako Hana z Divokých koní.

Herečka Monika Šagátová, predstaviteľka Hany z Divokých koní, je ešte stále študentkou. Momentálne navštevuje herectvo na VŠMU v Bratislave.

Ako hovorí, jej rozhodnutie študovať herectvo rodičia zobrali na vedomie: „Oni ma vždy brali ako partnera, keď som im oznámila, čo chcem študovať, zobrali to ako fakt.“

Za svoje vysvedčenia zo základnej či strednej školy sa hanbiť nemusí. „Ak raz budem mať deti a zatúžia sa na moje vysvedčenia pozrieť, ukážem im ich. Hanbiť sa nemusím. Hoci som nepatrila na škole medzi špičku, zlá študentka som určite nebola,“ povedala sympatická herečka.

Rodičia vraj boli prísni, ale v únosnej miere. „Vždy im záležalo na mojom vzdelaní a bazírovali na tom, aby som sa v škole snažila. Na druhej strane, nerobili to spôsobom, z ktorého by som mala ustavičný stres. V našej rodine to išlo nejako prirodzene.“