Otestujte sa zo šiestackej biológie!

18.03.2016 06:00

Bunka, rastliny, koreň, list, ale aj huby, baktérie, fotosyntéza – to všetko sú pojmy, ktoré musí zvládnuť každý žiak šiesteho ročníka na základnej škole. Spomeniete si ešte na základné poučky a súvislosti?

Biológia pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník...
Biológia pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázií Autor: RAABE

Test sme zostavili z obsahu celkom nového pracovného zošita Biológia pre 6. ročník základných škôl a 1. ročník gymnázií s osemročným štúdiom, ktorý práve vyšiel v odbornom nakladateľstve RAABE, spolu s ďalšími v edícii pre prírodovedné predmety.

Ide o pracovné zošity, ktoré vychádzajú v plnofarebnom prevedení. Učiteľom uľahčujú vyučovací proces a žiakom prinášajú množstvo cvičení a úloh na precvičovanie aj fixáciu preberaného učiva, resp. zhrnutie učiva. V ich obsahu nechýbajú ani zadania domácich úloh a témy na vypracovanie projektov k preberanému u­čivu.

Keďže ide naozaj o novinku, ktorá len teraz opustila tlačiareň, budete prví, ktorí budú mať možnosť otestovať si svoje vedomosti z obsahu šiestackej biológie. Veľa správnych odpovedí želáme!

Či sa vám test podaril, alebo nie, nezabudnite sa výsledkom pochváliť na Facebooku!