Si študent a nevieš, ako využiť výrazné zľavy pri lyžovaní?

Ako tráviť vianočné prázdniny? Študenti s preukazmi ISIC, ITIC alebo EURO<26 môžu využiť zaujímavé zľavy v jednotlivých lyžiarskych areáloch naprieč celým Slovenskom.

13.12.2018 23:00
hory, kopce, zima, sneh, dovolenka, rodina,... Foto:
Preukazy ISIC, ITIC a EURO<26 prinášajú mnoho benefitov pre študentov aj počas zimných mesiacov.

Študentov už onedlho čakajú vysnívané zimné prázdniny. Mnohí z nich práve počas týchto dní budú mať možnosť využiť svoj voľný čas na zábavu. Snáď medzi najobľúbenejšie zimné aktivity pre mladých patrí lyžovačka. Taká lyžovačka s rodinou alebo priateľmi však vôbec nie je lacnou záležitosťou, a preto by všetci študenti, ktorí vlastnia preukaz ISIC, ITIC alebo EURO<26, mali využiť možnosť zľavy.

Lyžiarska sezóna na Slovensku sa pomaličky bude rozbiehať, pričom už tento víkend by sa mali otvoriť brány väčšiny lyžiarskych stredísk. A tak majitelia už spomínaných preukazov môžu využiť výrazné zľavy vo viac ako 20 lyžiarskych strediskách po celom Slovenku. Študenti si môžu oprášiť svoju lyžiarsku výstroj a snowboardy, preukazy im zabezpečia výrazné zľavy – niektoré až so zľavou do 40 percent.

„Aj v zimnej sezóne 2018/2019 patrí preukaz ISIC, ITIC alebo EURO<26 k povinnej výbave každého lyžiara a snowboardistu. Nezabudni na ISIC, ITIC alebo EURO<26 a uplatni si zľavu pri kúpe skipasu vo viac ako 20 lyžiarskych strediskách na Slovensku,“ informuje o zľavách portál isic.sk.

To však nie je všetko, študenti s preukazom majú aj ďalšie výhody. Okrem zľavy z ceny skipasov poskytujú viaceré strediská aj zľavy na služby – zľava na ubytovania, zľava na stravovanie, zľava na školu lyžovania a zľava v požičovni.

Zoznam slovenských lyžiarskych stredísk s ISIC, ITIC a EURO<26 zľavou:

Jasná Nízke Tatry – Chopok sever a Chopok juh

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso

Vrátna Free time zone

Park Snow Donovaly

SnowParadise Veľká Rača Oščadnica

Winter Park Martinky

Relax Center Plejsy

Jasenská dolina

Salamandra Resorts

LK Baba, Pezinok a Zochova Chata

SKI PARK Kubínska hoľa

Lyžiarske stredisko Ružomberok – Malinô Brdo

Tále Ski,Golf & Hotel Resorts

ORAVA SNOW, Oravská Lesná

Lyžiarske stredisko Žiarce, Demänovská dolina

Lyžiarske stredisko Bachledova dolina

Lyžiarske stredisko Skalka arena

Ski Blanc Ostrý Grúň – Kollárová

Skiland Stará Myjava

Ski Čertov Javorníky, Lazy pod Makytou

Všetky potrebné informácie o preukazoch a zľavách nájdete na stránkach isic.sk, itic.sk, euro26.sk.